Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třetí album
Avril prozradila ještě něco k třetímu albu:

Více informací o třetím albu:
Podařilo se získat bližší info o Avrilině třetím albu! Avie nedávno prozradila, že pro desku napsala 15 songů, na nichž spolupracovala společně s Deryckem, Butchem Walkerem, Dr. Lukem a Robem Cavallo. A nezapomněla dodat toto: "Deska je vážně zábavná, skvělá, odlišná... Myslím, že je to zatím moje nejlepší album - a to říká moje zdravé sebevědomí."

Avril a svůj "blbý" prohřešek...
Avrilin prohřešek

Kolem Avril se strhl "humbuk". Avril totiž v noci z 27. na 28. září při svém odchodu z Hyde Nightclubu, kde slavily své 22. narozeniny , "poplivala" paparazzi za jejich dotěrnost. To ale ani zdaleka není všechno... O den později dost naštvala několik svých fanoušků, kteří žádali o podpis - místo tradičního podpisu jim zanechala na fotce památku o dvou slovech: "FUCK YOU". Což je dost trapné ! Teda těch fanoušků je mi líto : ( Mě osobně by to dost vadilo zrovna od mé milované Avrilečky...

Včera Avril podala vysvětlení celé záležitosti a omluvila se:
"Ráda bych se upřímně omluvila za moje chování k paparazzim. Byla to reakce na jejich neústupné vtírání. Nechtěla jsem urazit fanoušky, jejichž blízkost je pro mě moc důležitá a cenná. Moje chování bylo způsobené útokem paparazzi."

Já si myslím teda ,že byla opilá ... A bála se to přiznat.Pochybuju ,že by tohle udělala... Nevím...

  Avril Lavigne dnes oslavila své 22 narozeniny, přejeme mnohoúspěchů v práci i v osobním životě.
  (Přidal Yesser)Novinky - Avril je těhotná !!!


  Avril Lavigne s přítelem Deryckem. Během pár měsíců se z rebelky stala žena vamp.  Kanadská zpěvačka Avril Lavigne (21) čeká zřejmě miminko. Otcem je Deryck Whibley (26), zpěvák a kytarista skupiny Sum 41.
  Včera o tom informoval německý internetový magazín viply.de.
  Při společné procházce s Deryckem si však kolemjdoucí všimli, že Avril působila poněkud uplakaným dojmem. „Věříme, že šlo o slzy mateřského štěstí,“ komentuje zdroj výpovědi přítomných svědků.


  Samotná Avril ani její mluvčí spekulace o těhotenství zatím nekomentovali. Otcem má být Deryck Whibley. Ten pochází ze stejné provincie jako Avril , tedy z kanadského Ontaria. S Avril jsou spolu už rok a v poslední době se hodně spekulovalo o jejich svatbě. Zatím se ale ani jeden ke společnému životu nevyjádřil.


  • No tak zdravim :) Tak Vám tady dávám novinky :) No budu teda ráda když přidá i někdo jiný :) Avril Lavigne: Končím se zpíváním

   avril

   Avril Lavigne tvrdí, že ji přestalo bavit zpívání a je připravená přijmout novou výzvu v kariéře. Raději se chce věnovat herectví.
   "Budovala jsem pěveckou kariéru pět let. Chci zkusit něco jiného a zažít legraci," řekla jedenadvacetiletá kanadská zpěvačka.

   Avril se navíc svěřila s tím, o jakou roli by stála. "Mám ráda spíše vážnější role," říká s tím, že si dokáže sebe představit třeba ve filmu Narušení.

   "Ráda bych dostala nabídku do nějakého temného filmu, do něčeho skutečně hlubokého. Dokážu se skvěle vyjadřovat a nechat volný průchod svým emocích," řekla zpěvačka v interview pro britský magazín TV Hits.

   Zatím se zdá, že by Avril její plány mohly vyjít, minulý měsíc dostala nabídku na roli v hollywodském filmu. Objeví se po boku Richarda Gera v chystaném snímku The Flock.

   Příběh vypráví o pátrání po zmizelé dívce. "Mám tam jednu scénu s Richardem a Claire Danesovou. Bylo to opravdu super natáčení. Richard je skvělý," řekla rockerka televizní stanici MTV.

   A aby nebylo změn v životě mladé hvězdy málo, Avril začátkem dubna oznámila, že plánuje svatbu. V létě si plánuje vzít za muže zpěváka skupiny Sum 41, Derycka Whibleyho. Se svým kanadským milencem se zasnoubila loni v létě.

   Nyní plánuje, že se za něho necelý rok po zásnubách provdá během tradiční bílé svatby v některém z kostelů v Beverly Hills.

   Následná oslava ale už tolik ale prý tradiční nebude. Zamilovaný pár plánuje velkou akci s cirkusovými umělci, komiky a živou hudbou, o kterou by se měla postarat prozatím neurčená „slavná“ kapela. Po velkolepých oslavách pár odletí do Paříže, odtamtud pak do vily v jižní Francii.

   Nyní je Avril o pět let starší
   (Přidal tesiii)
   16. 09. 2006 (19:35:27)
   • Ahojky lidi! Avril prodává svou kabelku! ' Aukce na eBay, album info '

    kabelka
    Avrilina kabelka na prodej!
    V jedné z nekonečna aukcí na eBay.com se můžete společně se spoustou dalších zájemců "poprat" o vlastnoručně podepsanou kabelku Avril! Kabelka se bude dražit, tudíž ji samozřejmě získá ten, kdo oslní nejvyšší nabídnutou částkou peněz. Výtěžek pak poputuje na charitu.

    Více informací o třetím albu
    Podařilo se získat bližší info o Avrilině třetím albu! Avie nedávno prozradila, že pro desku napsala 15 songů, na nichž spolupracovala společně s Deryckem, Butchem Walkerem, Dr. Lukem a Robem Cavallo. A nezapomněla dodat toto: "Deska je vážně zábavná, skvělá, odlišná... Myslím, že je to zatím moje nejlepší album - a to říká moje zdravé sebevědomí."
    Zdroj: http://www.lavigne-avril.e-fans.net
    (Přidal tesiii)
    10. 09. 2006 (21:12:00)
    • Takže Vás všechny vítám! Jsem novou redaktorkou tohoto webu. Jsem moc ráda,že jsem se jí mohla stát. A na takový malý začátek napíšu něco o Avril . Bude to 10 jeích pravidel:
     1) Neboj se promluvit!

     Když točila Avril klip říkala: "Lidi mě nechtěli poslouchat, tak jsem mluvila hlasitěji, až mě poslouchat začali."
     2) Dosáhni svého!

     "Od lidí chci maximum a dosáhnu čeho chci" 3) Dělej věci tak, jak cítíš ,že jsou správné!
     "Vždycky jdu do všeho s odvahou a stojím si za tím, v co věřím.."
     4) Buď jedinečná!

     "Myslím si, že jsem hodně odlišná od ostatních slavných celebrit, jako třeba Britney."

     5) Přijmi všechny stránky svého já!

     "Někdy jsem stydlivá. Znervózním, ale hned na to zas můžu být jako rozpustilé děcko. Každý si prochází různými náladami."
     6) Nebuď nesnášenlivá!
     "To je ubohé a hlavně dost stupidní."
     7) Buď vždy svá!

     "Ostatní si myslí, že bych měla nosit oblečení od přednostních návrhářů, ale já nechci. Je to pro mě příiš nóbl a drahé"
     8) Nech ostatní ať se snaží!
     "Jestli se se mnou chce dát někdo opravdu dohromady, musí se mi v pár věcech přispůsobit..." 9) Nic neměň!

     "Nechci na sobě nic měnit, protože nejdůležitější je být sama sebou."
     10) Můžeš si splnit své sny! "Pokud opravdu věříš v sebe samu, nevzdávej to!"
     (Přidal tesiii)
     1. 09. 2006 (09:27:23)
     • Právě startuje velký zářiový nábor REDAKTORŮ, přihlásit se může každý kdo umí napsat mejla :-)

      E-maily pište na Yesser@avrillavigne.cz
      (Přidal Yesser)
      30. 08. 2006 (18:09:14)
      • Neplecha byla ukončena a doufáme že se již nebude opakovat.
       KN byla opět zprovozněna.
       (Přidal Yesser)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář