Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anastacia má svou módní kolekci!

Ukázka z nové kolekce

Ukázka z nové kolekce

Pondělí 14.8. 2006, 15:00

Americká zpěvačka Anastacia se po úspěchu v hitparádách vrhla na módu a právě uvádí kolekci pro značku s.Oliver. Móda ji vždy přitahovala, snila o tom, že v ní může něčeho dosáhnout.

Anastacia je žena, která navrhuje pro ženy. Její oblečení pro s.Oliver je designováno tak, aby bylo nadčasové a zároveň trendy. Je kombinací rebelského a divokého Anastacia stylu s klasickou módou.

Kolekce zpěvačky Anastacie je určená všem. Tradiční oblečení kombinované s divočejšími kousky pro ženy, které preferují konzervativní styl a mohou tak svůj šatník trochu okořenit. Vyznavačky extravagance zase mohou vyzkoušet eleganci. Kdekoliv a kdykoliv, do práce i na večerní párty v nepřehlédnutelném stylu dotvořeném logem „Anastacia“, které bude zdobit všechny oděvy z této kolekce. Důležitým kritériem modelů samozřejmě zůstává pohodlnost a solidní cena. Kolekce, která bude obměňována desetkrát ročně, je navržena pro každodenní nošení.


Anastacia se stala módní návrhářkou

Anastacia

Anastacia

Čtvrtek 5.1. 2006, 10:00

Americká zpěvačka Anastacia (32) se chystá uvést na trh vlastní řadu oblečení.

Kolekce bude inspirovaná jejími odvážnými kostýmy, ve kterých vystupuje na koncertech.
„Vždycky jsem se velkou měrou podílela na navrhování oblečení, ve kterém jsem vystupovala. Nesedím sice za šicím strojem, ale pracuju se zkušenými módními návrháři,“ svěřila se zpěvačka.

Anastacia není jediná celebrita, která má vlastní řadu oblečení. Návrhářské řemeslo si vyzkoušela například Gwen Stefani, Jennifer Lopez či Puff Diddy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář